Resort Nová Polana

Nová Polana je moderní resort s úchvatným výhledem do beskydského údolí. Najdete u nás skvělé zázemí pro uspořádání vaší svatby, firemního večírku nebo jiné společenské akce.

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO VÁŠ VELKÝ DEN
Resort Nová Polana najdete ve svahu nad obcí Dolní Lomná. V tomto nádherném místě vás okouzlí výhled do údolí a na protilehlý hřeben česko-slovenské hranice. Nezapomenutelným zážitkem je i východ slunce, který si užijí i méně romanticky ladění návštěvníci. Je zde také řada turistických tras, včetně hlavní hřebenovky Těšínských Beskyd. Údolí Lomné je proto vyhledávaným cílem mnoha návštěvníků.
Spojení krásy přírody Dolní Lomné a vybrané kuchyně v jedinečném prostředí dřevěné restaurace je nezapomenutelné. Dýchne na Vás pohodou a vy si tak u nás užijete nádhernou rodinnou dovolenou, firemní akci, školení, svatbu, oslavu či jiný typ pobytu. Údolí říčky Lomné patří k nejzachovalejším lokalitám Beskyd, skýtá bohaté možnosti odpočinku a dalších rekreačních a turistických aktivit.
Areál nabízí komfortní ubytování v krásném nově zrekonstruovaném penzionu, jehož součástí jsou standardní pokoje, apartmány se sprchou či vířivou vanou, velmi oblíbené chatky a finský domek. Součástí penzionu je také wellness zóna. Celková kapacita ubytování je 70 lůžek. Pokud zde plánujete uspořádat svatbu, nadchne vás nejen krásné obřadní místo na louce s okouzlujícím výhledem do údolí, ale také skvělá gastronomie, profesionálním servis, ale i prostředí svatebního sálu.
Zajímá vás o Nové Polaně více? Navštivte webové stránky www.novapolana.cz/.

Dolní Lomná 126 (0255)

Dolní Lomná 739 91

info@novapolana.cz

 

MANAŽERKA PROVOZU
+420 777 488 707
SVATBY (informace ohledně dostupnosti termínů a podmínek)
+420 777 795 119

www.novapolana.cz