Kamenná chata

Horský penzion KAMENNÁ CHATA se nachází na hřebenové stezce k vrcholu Velký Polom (1 067 m) v severovýchodní části Beskyd. Jedná se o objekt u bývalého proslulého hotelu Tetřev v malebné obci Dolní Lomná.
Penzion svým komfortem a umístěním v horách nabízí služby jak milovníkům turistiky a krásné beskydské přírody, tak i náročnějším sportovcům.

V přízemí objektu je k dispozici příjemně zařízená restaurace, kde hřejivou atmosféru za nepříznivého počasí umocňuje zapálený oheň v krbu. V létě je preferováno posezení na terase před penzionem, kde si jso hostům servírovány chutné tradiční speciality zdejší gorolské kuchyně.
Kamenná chata Vás bezpochyby uvítá příjemnou atmosférou, která Vám v okamžiku dovolí cítit se jako doma.

Jedinečný horský penzion na hřebenové stezce k vrcholu Velký Polom.

POKOJE

Nově zrekonstruované pokoje nabízejí pohodlí a klid. Důraz klademe především na komfort ubytovaných hostů- pokoje jsou vybaveny moderními LCD televizory, DVD přehrávači, samozřejmostí je kompletní sociální zařízení ve všech pokojích. Předností je i Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu chaty.
Bezplatně je pro Vás připraveno k zapůjčení načiní pro badminton, petanque, stolní tenis, šipky. K dispozici máme i horská kola pro celou Vaši rodinu.

PRO DĚTI

Nemalou pozornost věnujeme našim nejmenším hostům. V přízemí objektu se nachází prostorný, nově vybavený, dětský koutek s množstím hraček, skládácích i stolních her. Rovněž si děti mohou postavit svoji vlastní autodráhu, nebo si zahrát turnaj v oblíbeném stolním fotbálku či hokeji.
Na požádání si můžete vybrat ze sbírky pohádek pro děti na DVD.</p>
Venku se děti mohou vyřádit na prolézačkách, klouzačce, houpačkách, trampolíně. Velmi oblíbené jsou u nás dětské pojízdné dopravní prostředky (auta, formule, bagry aj.)
Zatímco si děti hrají před chatou, Vy je můžete nerušeně kontrolovat z vedlejší terasy, kde Vám jsou rovněž nabízeny speciality tradiční české sezónní kuchyně či jiné formy občerstvení.

 

 

  • T: +420 591 143 751
  • M: +420 602 613 026

kamennachata@seznam.cz

Velký Polom 148

www.kamennachata.cz