Chata SKALKA

hata Skalka ležící na hřebeni Beskyd ve výšce 911m.n.m. a dostupná jak z Mostů u Jablunkova tak z Dolní Lomné změnila nájemce a slibuje větší vstřícnost turistům, lyžařům a bikerům.

Skalka zvovuobnovená po požáru v roce 1998 vystřídala od této doby tři nájemce. Od října 2011 je snaha všech zúčastněných na provozování chaty, navrátit chatě atmosféru z doby těsně po otevření, kdy hospoda hučela, dřevo v krbu praskalo, chata nebyla jenom perfektním východiskem hřebenových túr, ale i místo, kde se chodilo na country bál, muziku, výstavu fotografií, promítání nebo jenom na dobrý guláš, pivo či čaj s rumem, který vždycky šmakovaljinak než v dolině.

Chata se znova přívětivými cenami, kapacitou a zázemím otvírá lyžařským a turistickým kurzům. Lyžařský areál Severka dostupný  z chaty skýtá podmínky i pro náročné lyžaře. Zachovat a zašlou slávu se pokusíme vrátit tradičním akcím, jako je Běh Mosty-Skalka, letos již 17. ročník a sjezdu na lyžích Skalka – Mosty alias “Riedky oblúk”.

Přiďte se přesvědčit, že na Skalce je pivo zlatavější, pěna hustší, guláš silnější, muzika víc od podlahy a holky hezčí……

 

 

Všude dobře, u nás fajně…

čepujeme

Tel.:
+420 608 566 008
+420 555 500 540

E-mail: posta@chata-skalka.cz

www.chata-skalka.cz

.